Grootste motormagazine van NL Grootste motormagazine van Nederland
15.000+ online artikelen 15.000+ online artikelen
1.000+ online testen 1.000+ online testen
Gratis thuisbezorgd in NL Gratis thuisbezorgd in Nederland
Hier adverteren met jouw bedrijf? Bereik 2+ miljoen motorrijders. Meer info
Hier adverteren met jouw bedrijf? Bereik 2+ miljoen motorrijders. Meer info

Roadbook-tour Zeist 2014

Tags in deze route:

Pagina gaat door onder advertenties

Na deze winter, die zijn naam geen eer aan deed en waarin we vrijwel altijd konden doorrijden, starten we het nieuwe toerseizoen met deze toertocht rond Zeist. Een ritje mooi centraal in Nederland dus.
Startpunt van deze MotoPlus Roadbook-Tour is in Huis ter Heide, net iets ten noorden van Zeist. Van daaraf gaat het eerst richting Utrecht om bij Vechten onder de A12 door te gaan en de grote doorgaande wegen zo veel mogelijk te mijden. Langs Odijk, Werkhoven en Cothen komen we in een gebied met erg veel fruitteelt en het is een prachtig gezicht als de fruitbomen in bloei staan, wat dit jaar door het mooie weer iets eerder gebeurt dan gewoonlijk. Richting Darthuizen rijden we door een ongekend mooi stuk natuur, in het centrum van Nederland, met smalle kruip-door-sluip-door weggetjes.
Door Leersum en boswachterij Leersum komen we bij de terrastip: BBQ restaurant “De Heuvelrug”. Met een heuse Amerikaanse politieauto op het dak kan je dit punt niet missen. Via Woudenberg rijden we verder richting Amersfoort en komen door het gebied met de naam “Den Treek” vernoemd naar een het landhuis Den Treek. Over de Leusderheide richting Soest en langs paleis Soestdijk komen we in boswachterij De Vuursche. Uiteindelijk komen we via Bilthoven na 115 kilometer weer in Huis ter Heide aan.

Download deze route
Bekijk deze toer op de kaart
Bekijk alle motorroutes
Gepubliceerd op

Pagina gaat door onder advertenties

Meer motorroutes Nederland
Meer motorroutes Utrecht

Pagina gaat door onder advertenties

Word abonneevanaf €0,67 per week