Grootste motormagazine van NL Grootste motormagazine van Nederland
15.000+ online artikelen 15.000+ online artikelen
1.000+ online testen 1.000+ online testen
Gratis thuisbezorgd in NL Gratis thuisbezorgd in Nederland
Hier adverteren met jouw bedrijf? Bereik 2+ miljoen motorrijders. Meer info
Hier adverteren met jouw bedrijf? Bereik 2+ miljoen motorrijders. Meer info

Slimme slanke koffertjes voor BMW GS

Geschreven door onze specialist

Ad van de Wiel

Touratech heeft deze 4,2 liter grote koffertjes al langer in het assortiment, maar die waren alleen te monteren in combinatie met een bagagerek. Tot nu. Zo sleep je zonder bagagerek toch heel wat bagage mee.

Onderwerpen in dit artikel:

Pagina gaat door onder advertenties

Misschien vind je een bagagerek niet mooi, of misschien zit je er offroad niet op te wachten. Touratech kreeg in ieder geval vaak genoeg de vraag of de gereedschapkoffertjes ook zonder rek te monteren waren. Dankzij een nieuw ontwikkelde montageset kan dat nu. Omdat de koffertjes dicht op de motorfiets zitten, blijft de achterkant van de GS slank.

De afsluitbare, waterdichte en robuuste aluminium koffertjes moeten alles kunnen bevatten wat je op een (on)verharde dagtrip nodig hebt. Krentenbol, reserveband, een paar pleisters, wat gereedschap en een stuurslot. Handig dat je niet allemaal hoeft mee te slepen in een rugzak en handig dat je GS niet transformeert in een breed werkpaard. Je kunt de aluminium koffertjes desgewenst ook combineren met soft luggage.

De montageset is gemaakt van stevig drie millimeter dik roestvrij staal. De kit is beschikbaar voor de R1300 GS. Verder kun je het compacte koffertje aan de linkerzijde monteren van de R1200 GS en R1250 GS. Kijk hier voor alle informatie en prijzen.

Gepubliceerd op

Pagina gaat door onder advertenties

BMW artikelen & nieuws
Touratech artikelen & nieuws

Pagina gaat door onder advertenties

Word abonneevanaf €0,67 per week