Grootste motormagazine van NL Grootste motormagazine van Nederland
15.000+ online artikelen 15.000+ online artikelen
1.000+ online testen 1.000+ online testen
Gratis thuisbezorgd in NL Gratis thuisbezorgd in Nederland
Hier adverteren met jouw bedrijf? Bereik 2+ miljoen motorrijders. Meer info
Hier adverteren met jouw bedrijf? Bereik 2+ miljoen motorrijders. Meer info

Getest: A1 Kras polish

Fabrikant: Dr. O.K. Wack Chemie, www.dr-wack.com
Prijs: € 12,99 (tube 50 ml, inclusief microvezeldoek)
Prijs per 100 ml: € 25,98
Drogestofgehalte: 21,09%

Pagina gaat door onder advertenties

Gebruiksaanwijzing: goed leesbaar, zeer uitgebreid en duidelijk. Ook de grenzen van het middel worden helder beschreven met duidelijke waarschuwingen met betrekking tot foutief gebruik: 9 van 10 punten.

Gebruik: eenvoudig aanbrengen: 4 van 5 punten; makkelijk uitpoetsen: 4 van 5 punten; inspanning (tijd/werkgangen/dosering): 10 van 10 punten.

Krasverwijdering/polijstbeeld: glanswaasmeting voor ontvetten: 10 van 10 punten; glanswaasmeting na ontvetten: 10 van 10 punten; glansmeting voor ontvetten: 10 van 10 punten; glansmeting na ontvetten: 10 van 10 punten; visuele beoordeling: 20 van 20 punten.

Conclusie: het maximale puntenaantal in de belangrijkste categorie, krasverwijdering/ polijstbeeld. In combinatie met een erg heldere gebruiksaanwijzing en een uiterst gebruiksvriendelijk karakter roeit A1 daarmee 93 van de maximale honderd punten binnen. De testwinnaar is misschien niet de goedkoopste, maar desondanks elke cent waard.

Gepubliceerd op

Pagina gaat door onder advertenties

Meer artikelen & nieuws

Pagina gaat door onder advertenties

Word abonneevanaf €0,67 per week