Nieuws

Volop Paasshows bij motordealers

De Paashaas staat al bijna weer voor de deur en dat betekent dat veel motorzaken traditiegetrouw weer uitpakken met spectaculaire Paasshows, waar veel voordeel te halen valt op motoren, motorkleding en accessoires. Onderstaand een kleine bloemlezing van motorzaken die tijdens Pasen hun deuren openen.

Eerste en Tweede Paasdag:

– Triumph Bollenstreek, Hillegom, 13.00 – 17.00 uur, www.triumphbollenstreek.nl

Tweede Paasdag:

– V.D. Heyden Motors, Den Bosch, 11.00 – 16.00 uur, www.vdheydenmotors.nl

– Goedhart Motoren, Bodegraven, 10.00 – 17.00 uur, www.goedhartmotoren.nl

– Alle MotoPort-vestigingen (m.u.v MotoPort Zelhem), 11.00 – 16.00 uur, www.motoport.nl

– Wim ter Braake Motoren, Nijeveen, 11.00 – 16.00 uur, www.terbraake.nl

– Hans van Wijk Motoren, Zoetermeer, 11.00 – 17.00 uur, www.hansvanwijk.nl 

– Motorcity Amsterdam, 11.00 – 17.00 uur, www.motorcity-amsterdam.nl

– Topmoto Apeldoorn, 11.00 – 16.00 uur, www.topmoto.nl

– Gebben Motoren, Rogat, 10.00 – 16.00 uur, www.gebbenmotoren.nl

– Motor Centrum Eibergen, www.motorcentrumeibergen.nl

– Premium Motors, Apeldoorn, 12.00 – 17.00 uur, www.premiummotors.nl

– Wildeman Motoren, Zwolle, 11.00 – 17.00 uur, www.wildeman-motoren.nl

– Motozoom, Amsterdam, Utrecht en Apeldoorn, 12.00 – 17.00 uur, www.motozoom.nl

 

Direct meer lezen? Neem een jaarabonnement
  • Direct toegang tot het digitale archief met meer dan 350 magazines.
  • 24 uitgaven per jaar
  • Elke twee weken thuis in de bus
Direct toegang aanvragen
Een jaar MotoPlus voor slechts 55,-

Gerelateerd nieuws

Overig nieuws