Nieuws

Yamaha op de Tokyo Motorshow

De Tokyo Motorshow is voor Japanse motorfabrikanten het ideale podium om bijzondere proefballonnetjes op te laten. Yamaha presenteert op de aanstaande show een aantal bijzonder conceptmodellen. Meest in het oog springende model is wellicht de driewielige LMW – MWT-9, een Leaning Multi Wheel (LMW), gebaseerd op de 850 cc driecilinder van Yamaha’s MT-lijn en voorzien van een dynamisch en naadloos bodywork. Door de opstelling met dubbele voorwielen en dubbele vorkconstructie per wiel zou deze lekker agressief gelijnde machine volgens Yamaha voor een enorme dynamiek op lekker kronkelende stuurweggetjes moeten zorgen.

Helemaal van deze tijd is de Resonator 125, een bijzonder smakelijke 125 met een aangenaam retro-sausje gecombineerd hypermoderne elementen als bijvoorbeeld een tablet-achtig dashboard. De afwerking van het geheel kun je gerust als hoogwaardig bestempelen, met houten panelen op de tank en het kontje en rijke detaillering. Dat moet toch een jong publiek aan gaan spreken, dachten we zo. Laat maar komen!

Met de PES2 en PED2, Street Sport en Dirt Sport, gaat Yamaha ook op de elektrische toer. Beide zijn voorzien van een nieuwe power-unit (Yamaha Smart Power Module), gecombineerd met een monocoque frameconstructie. De PES2 straatmachine heeft een additionele elektrische motor in het voorwiel, waardoor het een tweewielaangedreven machine is.

Gerelateerd nieuws

Hoe repareer je een ABS-systeem?

Hoe repareer je een ABS-systeem?

12 januari, 2025

Het antiblokkeerremsysteem op motorfietsen is alweer 30 jaar oud! In een dergelijk tijdsbestek kan er dan ...
Everest Challenge

Everest Challenge

12 januari, 2025

Zegt de Everest Challenge u iets? Wij introduceren het sportieve fenomeen in de motorwereld met twee gemotoriseerde ...

Overig nieuws