Nieuws

Startlijst GP Wegrace

Afgelopen vrijdag heeft de FIM de officiële startlijst van het 2010 GP Wegrace seizoen vrijgegegeven. Daaronder slechts één Nederlander, Jasper Iwema staat aan de vooravond van zijn tweede volledige 125cc GP seizoen, waarbij hij zijn Seel Honda heeft ingeruild voor een Aprilia van het CBC Corse Team. Hieronder de volledige startlijst.

MotoGP

Start-
nummer
Rijder Nationaliteit Team Merk
4 Andrea Dovizioso (I) Repsol Honda Team Honda
5 Colin Edwards (USA) Monster Yamaha Tech 3 Yamaha
7 Hiroshi Aoyama (J) Interwetten-Honda Motogp Honda
11 Ben Spies (USA) Monster Yamaha Tech 3 Yamaha
14 Randy De Puniet (F) Lcr Honda Motogp Honda
19 Alvaro Bautista (E) Rizla Suzuki Motogp Suzuki
26 Dani Pedrosa (E) Repsol Honda Team Honda
27 Casey Stoner (AUS) Ducati Marlboro Team Ducati
33 Marco Melandri (I) San Carlo Honda Gresini Honda
36 Mika Kallio (FIN) Pramac Racing Team Ducati
40 Hector Barbera (E) Paginas Amarillas Aspar Ducati
41 Aleix Espargaro (E) Pramac Racing Team Ducati
46 Valentino Rossi (I) Fiat Yamaha Team Yamaha
58 Marco Simoncelli (I) San Carlo Honda Gresini Honda
65 Loris Capirossi (I) Rizla Suzuki Motogp Suzuki
69 Nicky Hayden (USA) Ducati Marlboro Team Ducati
99 Jorge Lorenzo (E) Fiat Yamaha Team Yamaha

Moto2

Start-
nummer
Rijder Nationaliteit Team Merk
2 Gabor Talmacsi (HON) Fimmco Speed Up Speed Up
3 Simone Corsi (I) Jir Moto2 TSR
4 Stefan Bradl (D) Viessmann Kiefer Racing Suter
5 Joan Olive (E) Jack&Jones By A.Banderas Promoharris
6 Alex Debon (E) Aeroport De Castello – Ajo FTR
8 Anthony West (AUS) Mz Racing Team Mz-Re Honda
9 Kenny Noyes (USA) Jack&Jones By A.Banderas Promoharris
10 Fonsi Nieto (E) G22 Holidaygym Moriwaki
12 Thomas Luthi (CH) Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki
14 Ratthapark Wilairot (THA) Thai Honda Ptt Sag Bimota
15 Alex De Angelis (RSM) Scot Racing Team Scot
16 Jules Cluzel (F) Forward Racing Suter
17 Karel Abraham (CZ) Cardion Ab Motoracing RSV
21 Vladimir Leonov (RUS) Vector Kiefer Racing Suter
24 Toni Elias (E) Gresini Racing Moto2 Moriwaki
25 Alex Baldolini (I) Caretta Technology Race Dept I.C.P.
27 Vincent Lonbois (B) Marc Vds Racing Team Suter
29 Andrea Iannone (I) Fimmco Speed Up Speed Up
35 Raffaele De Rosa (I) Tech 3 Racing Tech 3
39 Robertino Pietri (VZ) Italtrans S.T.R. Suter
40 Sergio Gadea (E) Pons Racing Pons Kalex
41 Arne Tode (D) Racing Team Germany Suter
44 Roberto Rolfo (I) Italtrans S.T.R. Suter
45 Scott Redding (GB) Marc Vds Racing Team Suter
48 Shoya Tomizawa (J) Technomag-Cip Suter
52 Lukas Pesek (CZ) Matteoni C.P. Racing Moriwaki
53 Valentin Debise (F) Wtr San Marino Team ADV
59 Nicola Canepa (I) Scot Racing Team Scot
60 Julian Simon (E) Mapfre Aspar Team RSV
61 Vladimir Ivanov (OEK) Gresini Racing Moto2 Moriwaki
63 Mike Di Meglio (F) Mapfre Aspar Team RSV
68 Yonny Hernandez (COL) Blusens-Stx BQR-Moto2
71 Claudio Corti (I) Forward Racing Suter
72 Yuki Takahashi (J) Tech 3 Racing Tech 3
75 Mattia Pasini (I) Jir Moto2 TSR
76 Bernat Martinez (E) Maquinza-Sag Team Bimota
77 Dominique Aegerter (CH) Technomag-Cip Suter
80 Axel Pons (E) Pons Racing Pons Kalex
88 Yannick Guerra (E) G22 Holidaygym Moriwaki
95 Mashel Al Naimi (QT) Blusens-Stx BQR-Moto2

125CC

Start-
nummer
Rijder Nationaliteit Team Merk
5 Alexis Masbou (F) Ongetta Team Aprilia
7 Efren Vazquez (E) Bainet Derbi Derbi
11 Sandro Cortese (D) Avant Intact Ajo Motorsport Derbi
12 Esteve Rabat (E) Blusens-Stx Aprilia
14 Johann Zarco (F) Wtr San Marino Team Aprilia
23 Alberto Moncayo (E) Andalucia Cajasol Aprilia
26 Adrian Martin (E) Aeroport De Castello – Ajo Aprilia
32 Lorenzo Savadori (I) Matteoni C.P. Racing Aprilia
35 Randy Krummenacher (CH) Stipa-Molenaar Racing Gp Aprilia
38 Bradley Smith (GB) Bancaja Aspar Team Aprilia
39 Luis Salom (E) Lambretta Reparto Corse Lambretta
40 Nicolas Terol (E) Bancaja Aspar Team Aprilia
44 Pol Espargaro (E) Bainet Derbi Derbi
50 Sturia Fagerhaug (NOR) Airasia – Sepang Int. Circuit Aprilia
53 Jasper Iwema (NL) Cbc Corse Aprilia
63 Muhammad Zulfahmi (MAL) Airasia – Sepang Int. Circuit Aprilia
69 Louis Rossi (F) Cbc Corse Aprilia
71 Tomoyoshi Koyama (J) Racing Team Germany Aprilia
72 Marco Ravaioli (I) Lambretta Reparto Corse Lambretta
78 Marcel Schrotter (D) Interwetten Honda 125 Honda
80 Quentin Jacquet (F) Stipa-Molenaar Racing Gp Aprilia
84 Jakub Kornfeil (CZ) Racing Team Germany Aprilia
87 Luca Marconi (I) Ongetta Team Aprilia
93 Marc Marquez (E) Red Bull Ajo Motorsport Derbi
94 Jonas Folger (D) Ongetta Team Aprilia
99 Danny Webb (GB) Andalucia Cajasol Aprilia

Direct meer lezen? Neem een jaarabonnement
  • Direct toegang tot het digitale archief met meer dan 350 magazines.
  • 24 uitgaven per jaar
  • Elke twee weken thuis in de bus
Direct toegang aanvragen
Een jaar MotoPlus voor slechts 55,-

Gerelateerd nieuws

Gespot: KTM 990 Adventure

Gespot: KTM 990 Adventure

22 juni, 2024

De allroad/adventure is voor nagenoeg ieder merk de grootste melkkoe, toch doen de in 2019 geïntroduceerde 790 ...

Overig nieuws