V-vormige vervangingsruiten voor R1300GS

Eerlijk is eerlijk: met het windscherm op de R1300GS (Adventure) levert BMW goed werk. Toch kan het altijd beter vindt ZTechnik. Is het niet met de windbescherming dan wel met de krasbestendigheid en regenafstotende kwaliteiten.
Pagina gaat door onder advertenties
ZTechnik gaat prat op de ‘V’-vorm van hun zogenaamde VStream-ruiten. Die duwen volgens de Britse fabrikant windwervelingen weg van de helm van de motorrijder en passagier. Dat resulteert – in de meeste gevallen – in een rustige, stille omgeving. Helaas is dat een kunstje dat de standaard windschermen van de GS en de GS Adventure ook goed in de vingers hebben.

Daarom gooit het Engelse bedrijf nog een troefkaart op tafel. De ruiten zijn gemaakt van een zogenaamd Quantum+ polycarbonaat met een harde regenafstotende coating. Die coating zet volgens ZTechnik nieuwe normen voor polycarbonaatcoatings en overtreft zelfs de hardheid en krasbestendigheid van glas. Het maakt het scherm krasbestendiger dan conventionele ruitjes van acryl. De waterafstotende technologie zorgt er voor dat waterdruppels bij het minste briesje al moeiteloos wegrollen. De schermen zijn beschikbaar in een transparante en getinte variant en in twee hoogtes. Kijk hier voor meer informatie en de prijzen.

Pagina gaat door onder advertenties
Pagina gaat door onder advertenties