Grootste motormagazine van NL Grootste motormagazine van Nederland
15.000+ online artikelen 15.000+ online artikelen
1.000+ online testen 1.000+ online testen
Gratis thuisbezorgd in NL Gratis thuisbezorgd in Nederland
Hier adverteren met jouw bedrijf? Bereik 2+ miljoen motorrijders. Meer info
Hier adverteren met jouw bedrijf? Bereik 2+ miljoen motorrijders. Meer info

Ook in 2026 weer met korting naar het Verenigd Koninkrijk!

Heb je plannen om dit jaar naar Groot-Brittannië te gaan, let dan even op. Net als voorgaande jaren kom je als MotoPlus-lezer weer in aanmerking voor een flinke korting voor een overtocht van en naar het Verenigd Koninkrijk.

Pagina gaat door onder advertenties

Samen met DFDS bieden we extra aantrekkelijk geprijsde overtochten aan van IJmuiden naar Newcastle en Duinkerken naar Dover (en vice versa), waarbij de korting afhankelijk van boekingsdatum, route en afvaart kan oplopen tot twintig procent. DFDS werkt ook dit jaar weer volgens het vroegboekprincipe, waarbij prijzen doorgaans stijgen naarmate de afvaartdatum nadert, zeker bij die van populaire vertrekdata. Omdat er momenteel een trend gaande is waarbij er steeds vroeger wordt geboekt en prijzen op drukkere afvaarten sneller kunnen stijgen, doe je er daarom goed aan om zo vroeg mogelijk te boeken voor een zo laag mogelijke prijs.

Andere tip voor een extra besparing is een afvaart kiezen van zondag tot en met woensdag, die zijn over het algemeen minder populair en daarom voordeliger. Kijk voor extra informatie en alle voorwaarden op: www.dfds.nl/motoplus.

Gepubliceerd op

Pagina gaat door onder advertenties

Meer artikelen & nieuws

Pagina gaat door onder advertenties

Word abonneevanaf €0,67 per week