Nieuws

Lezersreis Alpenmasters – onbekend Oostenrijk

Een deel van Oostenrijk dat bij veel motorrijders niet zo bekend is, is Stiermarken, ofwel Steiermark. Dat is de bestemming van de Alpenmasters 2025, die we in samenwerking met THAT Motortours organiseren. Deze streek heeft alles te bieden wat motorrijders boeit: adembenemende passen, uitdagend bochtenwerk en een heerlijke regionale keuken.

Anders dan voorgaande jaren verblijf je dit jaar na het starthotel op dezelfde locatie, de Tauplitzalm, van waaruit je diverse prachtige dagtochten door de omgeving maakt.

IMG 2492Op het goed gevulde programma staan onder andere het Nationalpark Gesäuse, de Erzberg (bekend van de ‘Erzberg Rodeo’), Nationalpark Berchtesgaden, de Sölkpas, Triebener Tauern, Hengstpas, Pyhrnpas, Erbsattel en nog veel meer.

De uitvalsbasis ligt middenin de natuur op een hoogte van 1.600 meter. Bij het hotel is een garage/parkeerplaats voor de motoren en uiteraard is er een groot zonneterras met uitzicht over de alm en bergen rondom, waar je na een dag in het zadel onder het genot van een drankje nog even na kunt genieten.

Zien we jou op het terras? Reageer dan snel, want het aantal plaatsen is beperkt!


TOURDATA 2025

29 augustus t/m 4 september| 2 t/m 8 september

PRIJS: vanaf € 995,-*

*prijs met 2 personen per persoon

Meer informatie en aanmelden:

www.thatmotorreizen.nl / t: +31-(0)45-544 4219 / info@thatmotorreizen.nl


PROGRAMMA

Dag 1: heenreis naar startpunt Sauerlach, Zuid-Duitsland (incl. toeristische aanrijroute)

Dag 2: Sauerlach – Tauplitzalm

Dag 3: toerdag Sölkpass, Hochegger Sattel

Dag 4: toerdag Göstlinger Alpen

Dag 5: toerdag Nationalpark Gesäuse

Dag 6: Tauplitzalm – Sauerlach

Dag 7: thuisreis


INS & OUTS

  • 7 dagen stuurplezier
  • 6 overnachtingen inclusief ontbijt en diner
  • Meerdaagse toeristische aanrijroute (GPX-track)
  • Dagetappes 260 – 370 kilometer
  • Nederlandse reisbegeleiding en pechservice
  • GPS-tracks (GPX-files) en waypoints
  • Tourbook met uitgebreide info

IMG 7726

Gerelateerd nieuws

Overig nieuws